Inspektorský den s BOZP21 

Přihláška zde

Již několik měsíců platí nové prováděcí předpisy k zákonu o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení. Tato doba přinesla několik odpovědí na otázky, které v souvislosti s novou legislativou měla odborná veřejnost. BOZP21 pořádá seminář, jehož hlavním tématem budou poznatky z praxe k nové legislativě VTZ.

Spolu s týmem BOZP21 vás zveme na akci "Inspektorský den s BOZP21 aneb poznatky z praxe k nové legislativě vyhrazených technických zařízení (VTZ)". Jelikož se jedná o velmi rozsáhlou oblast, zvolili jsme pouze dvě nejpoužívanější skupiny VTZ. A to zařízení elektrická a zdvihací. Přednášejícími budou inspektoři s dlouholetou praxí v uvedených oblastech. Oba jsou ve svých specializacích i soudními znalci.

Po skončení oficiální části semináře máme přichystanou novinku. Diskusi u kulatého stolu s přednášejícími a s ostatními účastníky. Budeme probírat nejen oblast VTZ, ale i další témata bezpečnosti práce. Účast na této diskusi je dobrovolná a její délka a obsah závisí na zájmu účastníků.